Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iğneci görmek

Kahve falında iğneci görmek neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, işinin gücünün rast gideceğine, sevilen bir kişi olunacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duyacağına, kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına, maddi sıkıntıların biteceğine delalet eder.

Kahve falında iğneci gördüyseniz:

  • Eşiniz veya sevgiliniz bir anda gözünüzden düşebilir.

Kahve falında başkasının iğne olduğunu görmek kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine alamet eder.

Kahve falında yatağında iğne görmek sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına, yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına işarettir.

Kahve falında ayaktan iğne vurulduğunu görmek başarılarının daim olacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bebeğe iğne yapmak eğitim hayatında başarıların artacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine alamet eder.

Kahve falında birinden toplu iğne almak emek ve değer verdiği bir arkadaştan nankörlük ve vefasızlık göreceğine, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden bu süreci atlatacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında paslı toplu iğne görmek zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, ancak çok kötü bir duruma düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında belinden iğne vurulmak adının hiç yok yere lekeleneceğine, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında iğneye basmak daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna delalet etmektedir.