Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arsalar görmek

Kahve falında arsalar görmek diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, zor zamanlar yaşanacağına, kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına, sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine, daha çok önemli başarılara sahip olacağına delalettir.

Kahve falında arsalar gördüyseniz:

  • Uzun zamandır kafanızda olan veya uzun vadeli bir hedefiniz daha ulaşılabilir bir hal alıyor.

Kahve falında arsa parsellemek buradan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına, özlemlerini bitireceğine ve kesilmeyecek bir kazancı olacağına inanılır.

Kahve falında arsa sahibi olmak sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına delalet eder.

Kahve falında arsa alıp satmak hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, gümüş ise Allah yolunda hayırlı işler yapılacağına delalet eder.

Kahve falında arsa aramak büyük üzüntülere sebep olacağına, yüksek makamlara geleceğine ve önemli işlerin başındaki kimse olacağına rivayet eder.

Kahve falında arsa sahibi olduğunu görmek her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına, ruhunun da şifaya kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arsa bakmak ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine ve kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına alamet eder.

Kahve falında arsa pazarlığı yapmak kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, geldiği noktada kalmanın yollarını bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arsa tapusu görmek yeni malların alınacağına, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine rivayet eder.