Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pimapen görmek

Kahve falında pimapen görmek başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına, başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, mali krize gireceğine, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına, yakında başlayacak aşk macerasına, fırsatların istenmeden harcanacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında pimapen gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki bazı kimselerin iğneli sözlere sizi sinirlendirmeye çalışmaları olasıdır.

Kahve falında pimaş boru görmek yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında saat pimi görmek çocuklarının fazla olacağına, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına işarettir.

Kahve falında pimapen kapı görmek sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, fal sahibinin elindeki imkanları, nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına inanılır.

Kahve falında pimapen görmek insanlarla hoşça vakit geçirileceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz pimapen görmek maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sıkıntıların ve sorunların çözümü için bir kişiden yüklü miktarda borç para alınacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine tabir olunur.

Kahve falında pimaş görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, ailede rızık yokluğuna düşeceğine alamet etmektedir.