Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin can verdiğini görmek

Kahve falında birinin can verdiğini görmek yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, sevinçli haberlerin alınacağına, mevki kaybına uğrayacağına, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birinin can verdiğini gördüyseniz:

  • Anında hızlı karar vermeniz gerektiğinde kendinize beş dakikalık bir zaman tanıyın.

Kahve falında can verdiğini görmek yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, geleceğine bakacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir kişinin can verdiğini görmek karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına yorulur.

Kahve falında birinin can verdiğini görmek en tepkedeki kimse olacağına, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında babayı can çekişirken görmek yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, kalbinin küt küt edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında babasının can çekiştiğini görmek kötü günlerini atlatmayı başaracağına, saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine işaret eder.

Kahve falında can simidi görmek herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil can eriği görmek aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine işaret eder.

Kahve falında başkasının can çekiştiğini görmek o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına tabir olunur.