Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında askeri okulu görmek

Kahve falında askeri okulu görmek çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, ferahlığa çıkılacağına, tartışmaların sona ereceğine, yaptığı hatalardan ötürü uzun zamandan beri devam eden bir borcunu ödeyemeyeceğine ve üzüntü duyacağına, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine inanılır.

Kahve falında askeri okulu gördüyseniz:

  • Aşırı eğilimler gösterdiğinizi hissederseniz sosyal yönünüze ağırlık vermenizi tavsiye ederiz.Bu sizi sakinleştirebilir.

Kahve falında askeri okulda okuduğunu görmek huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına tabir olunur.

Kahve falında askeri okulu kazanmak iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine ve bazı istenmeyen olayların yaşanacağına, fal sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine işaret eder.

Kahve falında askeri okulu görmek uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında askeri okula gitmek sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, kötülüklere gözünü kapatmaya delalettir.

Kahve falında askeri okul görmek kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına, sorunların günden güne daha da artacağına delalettir.

Kahve falında askeri okula girmek keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Kahve falında askeri okulda okumak geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine, ayıplanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında askeri okul kazanmak karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, kısmet alacağına, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına yorulur.