Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında elleri ters görmek

Kahve falında elleri ters görmek işinin gücünün de hep rast gideceğine, hayatı boyunca rahat yaşayacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, acı veren durumların vuku bulacağına, aralarındaki problemlerin çözüleceğine, kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına işarettir.

Kahve falında elleri ters gördüyseniz:

  • Eksik yerleri tamamlamalısınız.

Kahve falında ters el görmek doğru adımlar atamayıp, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ellerini ters görmek arzu ve isteklerine kavuşacağına, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına delalettir.

Kahve falında elleri ters görmek hayatı boyunca hep başarılı olacağına, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, atılan adımların büyük başarı sağlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ters takla atmak eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına rivayet eder.

Kahve falında ters ceket giymek arzularınızın gerçekleşeceğine, hayallerinin peşinden gideceğine yorulur.

Kahve falında bardağı ters çevirmek çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, ticaretinin açılacağına inanılır.

Kahve falında ters yöne gitmek büyük oranda kazanç elde edeceğine, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine ve kazancının da azalacağına tabir olunur.

Kahve falında ayakkabının ters döndüğünü görmek başının hiç dara düşmeyeceğine, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına rivayet eder.