Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birine yemek yapmak

Kahve falında ölmüş birine yemek yapmak sağlık sorunları ile ilgili bir haber alınacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, hayatın düzene gireceğine, kazancın artacağına, ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, çok zor dönemlerin geçirileceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş birine yemek yapmak gördüyseniz:

  • Yeni bağlantılar kurmanızı sağlayacak aktivitelerde bulunmalısınız.

Kahve falında patates yemek yapmak neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında etle yemek yapmak müşterilerinin çoğalacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, rakiplerin geride bırakılacağına delalet eder.

Kahve falında birisine yemek yapmak evine haciz geleceğine, adını aklamayı başaracağına, itibarını geri kazanacağına, böylece tabiri caizse adeta kendisini yeniden doğmuş gibi rahat, hafif ve iyi hissedeceğine rivayet eder.

Kahve falında ölü birine yemek yapmak kötü olayların meydana geleceğine, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşına yemek yapmak kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine tabir olunur.

Kahve falında çok yemek yapmak bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına rivayet eder.

Kahve falında fareden yemek yapmak üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tuzsuz yemek yapmak yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine işaret eder.