Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında halayı görmek

Kahve falında halayı görmek günahtan temizlenmeye, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve fal sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, bereketin ve verimin olacağına, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, gelirinin artacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına işaret eder.

Kahve falında halayı gördüyseniz:

  • Son dakika değişiklikleri planları bozabilir.

Kahve falında halay oynamak sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına, sonucun kendisi için çok iyi olacağına delalettir.

Kahve falında halay tutmak işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına delalettir.

Kahve falında bir düğünde halay çekmek çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına, güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında oynamak halay çekmek uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine inanılır.

Kahve falında halayı ölmüş görmek her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gelinlikle halay çekmek pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, geçimi zorluklarla kazanacağına işaret eder.

Kahve falında halay çeken insan görmek arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine işaret eder.

Kahve falında halay çeken insanları görmek fal sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına, azap çektiğine rivayet etmektedir.