Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birine ayakkabı görmek

Kahve falında birine ayakkabı görmek ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, makamının ve itibarının yükseleceğine, evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, başının belaya girmeyeceğine, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında birine ayakkabı gördüyseniz:

  • Uzaktaki kişilerin sorunlarıyla ilgilenilmesi gerekiyor olabilir.

Kahve falında ayakkabının ters döndüğünü görmek varolan sorunlarının sona ereceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına tabir olunur.

Kahve falında topuklu ayakkabının topuğunun kırıldığını görmek kiracı olmaktan kurtulacağına, kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, işinde terfi edeceğine alamet eder.

Kahve falında açık renk ayakkabı görmek her işinde hayırla karşılaşacağına, çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşının yeni ayakkabı giydiğini görmek problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine işaret eder.

Kahve falında ayakkabı tekini giymek kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına delalet eder.

Kahve falında çamurlu ayakkabı silmek kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına ve bu işin peşinde koşması nedeniyle işinden geri kalıp, zarar edeceğine, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ayakkabısı kaybolmak sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine delalet eder.

Kahve falında ayakkabı giymeyi unutmak zaferler kazanacağına, onların bir adım önüne geçeceğine, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına delalet eder.