Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pastane görmek

Kahve falında pastane görmek bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, kardeşiyle arasındaki sıkı muhabbetin bozulacağına, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına işaret eder.

Kahve falında pastane gördüyseniz:

  • Soru sormanız durumunda cevap almanız zor olmayacak.

Kahve falında pastanede oturmak iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece falı kapatan kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında pastane açtığını görmek her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına inanılır.

Kahve falında pastane açmak daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, elinin bollaşacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine inanılır.

Kahve falında pastane görmek kişinin şifa bulacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pastanede görmek geçim derdine düşeceğine, bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında pastaneden kurabiye almak çevresindeki kişileri de araya sokarak destek olacağına, aile hayatında sevinileceğine inanılır.

Kahve falında pastanede pasta yemek olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine işarettir.

Kahve falında pastaneden alışveriş yapmak gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, uzun süredir devam eden bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.