Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aç köpekler görmek

Kahve falında aç köpekler görmek rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken fal sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, kabuslarla dolu geceler geçireceğine, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, zamanla daha çok para elde edeceğine, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına işaret eder.

Kahve falında aç köpekler gördüyseniz:

  • aşk veya evlilik hayatınızda anlaşmazlıklar olabilir.

Kahve falında aç köpek doğurmak yaşanan bu olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına, bol rızık elde edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına delalet eder.

Kahve falında aç köpekler görmek huzura ve mutluluğa kavuşacağına, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına rivayet eder.

Kahve falında aç köpek görmek hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına, işlerde aksilikler yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında aç köpeği doyurmak sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında başını açtığını görmek rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kayısı ağacının çiçek açtığını görmek devlet kapısından bir yardım alacağınıza, para sıkıntısı çekmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çiçekler açtığını görmek verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine alamet eder.

Kahve falında kalem açtığını görmek kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına delalet etmektedir.