Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kitle görmek

Kahve falında kitle görmek ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine, ortamın bir hayli gerileceğine, ona özlemle sarılacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, hayati önemi olmayan hastalıklar yüzünden işlerde aksama görüleceğine, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, duygusal olarak çok kötü olabileceğine ve çok üzüntü duyacağına, engellerin ve aksiliklerin yok olacağına alamet eder.

Kahve falında kitle gördüyseniz:

  • Stres veya tartışma yaratabilecek durumlardan uzak kalmalısınız.

Kahve falında göğsünde kitle görmek sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, rızıksız kalacağına, borç batağına düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında göğsünde kitle olduğunu görmek şansın yaver gideceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına ve daha önce yaptığı işlerden daha çok kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında kitle görmek bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine, her isteklerinin yerine geleceğine tabir olunur.

Kahve falında vücudunda kitle görmek bol muhabbette kalacağına, varlık içinde yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında memede kitle görmek ekmeğini alın teri ile kazanacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına inanılır.

Kahve falında vücutta kitle görmek şansının ve kısmetinin de açılacağına, endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine, bu sıkıntılardan kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında memede kitle olduğunu görmek dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında dükkan kitlemek fal sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, insanlar arasında barışın sağlanacağına işaret eder.