Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz paspas görmek

Kahve falında beyaz paspas görmek hayatının istediği gibi ilerleyeceğine, yol yordam öğretileceğine ve bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak tecrübe sahibi olması sağlanacağına, atılan adımların boşa çıkacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına ve sürprizlerin arka arkaya geleceğine, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, fal sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz paspas gördüyseniz:

  • İş hayatınızda da yaptıklarınızın sonuçlarını almaya başlayabilirsiniz.

Kahve falında beyaz paspas görmek devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına alamet eder.

Kahve falında halı paspas görmek hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, mali sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin de ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında banyo paspası görmek çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine inanılır.

Kahve falında paspas sermek bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında paspas yıkamak kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına yorulur.

Kahve falında siyah paspas görmek bir sebeple atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına, iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına delalettir.

Kahve falında paspas almak ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında kirli paspas görmek hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, sevip saydığı bir birey olunacağına tabir olunur.