Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yerin altında yılan görmek

Kahve falında yerin altında yılan görmek inancından sapacağına, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, yanlış anlaşılacağına ve tüm işini gücünü bırakarak kendisini doğru ifade etmek ve aklamak için nefes tüketeceğine, kısmet bolluğu yaşanacağına, çalışmalarınızın karşılığını alacağınıza, maddi durumunuzun düzeleceğine, sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine işarettir.

Kahve falında yerin altında yılan gördüyseniz:

  • Konular her neyse, hiç beklenilmedik bir şekilde hız kazanabilir veya ilerleme sağlayabilir.

Kahve falında yer altında yılan görmek kurtuluşa kavuşacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, falı kapatan kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına inanılır.

Kahve falında yerin altında yılan görmek daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına alamet eder.

Kahve falında yılan yerken görmek uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına, yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına yorulur.

Kahve falında altının yerini görmek can sıkıntısının geçeceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine rivayet eder.

Kahve falında yerin altını görmek büyük başarısızlıkların bu sayede ortadan kalkacağına, bahtın açık olmasına rivayet etmektedir.

Kahve falında yerin altından altın çıkarmak herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında her yerin sular altında kaldığını görmek tecrübesi olmayan yollara gireceğine, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine delalet eder.

Kahve falında yerin altından altın bulmak daha büyük kazançlar elde edeceğine, saygın biri olacağına rivayet eder.