Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayakkabılara bakmak

Kahve falında ayakkabılara bakmak sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine, büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına, kişinin vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına işaret etmektedir.

Kahve falında ayakkabılara bakmak gördüyseniz:

  • Sizi gerçek anlamda destekleyen gizli bir hayranınızın farkına varabilirsiniz.

Kahve falında ayakkabılara bakmak tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine rivayet eder.

Kahve falında yeni ayakkabıya bakmak yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında ayakkabı bakmak kafasının sakinleşeceğine, kafasının rahatlayacağına, gönlünün rahata ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yeni ayakkabılara bakmak ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, adını herkese duyuracağına işarettir.

Kahve falında topuklu ayakkabı bakmak eve huzur dolacağına, kendi işinin patronu olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ayakkabıya bakmak hayırlı bir karar verileceğine, elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine alamet eder.

Kahve falında uzaklara bakmak aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tavuk bakmak aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına alamet eder.