Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölüsü görmek

Kahve falında ölüsü görmek atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine alamet olan fal, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına, işlerini tek başına yöneteceğine ve uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, maddi gücünün katlanacağına, sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, sahip olduklarının kıymetini bileceğine, yaşamının tadını çıkaracağına delalettir.

Kahve falında ölüsü gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişilerin sizi sömürme eğilimi yüksek olabilir.

Kahve falında ölünün gömülürken dirildiğini görmek uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına yorulur.

Kahve falında ölüyü hatırlamak yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, insanlar tarafından sevileceğine ve çok güzel günler yaşayacağına delalettir.

Kahve falında ölü insanı kesmek sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına yorulur.

Kahve falında ölü arı görmek zarar etmeyeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölü keklik görmek hastalanacağına, yeni girişimlerde bulunacağına delalettir.

Kahve falında ölürken şehadet getirdiğini görmek keyifli sohbetler edeceğine, çok daha büyük işlere gireceğine delalettir.

Kahve falında ölüye yeşillik vermek iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına ve inzivaya çekileceğine delalettir.

Kahve falında ölü biri tarafından çağrılmak arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden de görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine inanılır.