Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kızının çocuğu olduğunu görmek

Kahve falında kızının çocuğu olduğunu görmek askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, işlerinin bozulacağına, hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine, içinin ferahlayacağına, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, her şeyin sarpa saracağına ve talihsizliklerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına işaret eder.

Kahve falında kızının çocuğu olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı rahatsız edici durumlar söz konusu olabilir.

Kahve falında kızı çocuğu görmek herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, bundan sonraki zamanlarda güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine rivayet eder.

Kahve falında kızının erkek çocuğu olduğunu görmek gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına işarettir.

Kahve falında bekar bir kızın çocuğu olduğunu görmek yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, sorumlulukların yerine getirileceğine tabir olunur.

Kahve falında bekar kızın çocuğu olduğunu görmek güzel bir döneme girileceğine, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına rivayet eder.

Kahve falında kızının çocuğunu görmek parasal olarak genişliğe çıkılacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, malının artmasını sağlayacağına yorulur.

Kahve falında kızının çocuğunun olduğunu görmek uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, mevcut konforunun da devam edeceğine tabir olunur.

Kahve falında kızı çocuğu doğurmak dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kızının çocuğu olduğunu görmek karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına yorulmaktadır.