Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yemen görmek

Kahve falında yemen görmek çok büyük sıkıntılar çekip çok zor durumlar ile karşı karşıya kalarak ister istemez aile bireyleri ile tartışacağına, getirisinden daha fazla olacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, işlerinin yoluna gireceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, malının da eksilmeyeceğine, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına işarettir.

Kahve falında yemen gördüyseniz:

  • Sizi kötü göstermeye çalışan kişiler olabilir, imajınızı korumalısınız.

Kahve falında beyaz yemlik görmek kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, umutlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yem yiyen kuşlar görmek işlerinin yoluna gireceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, bir süre belini doğrultamayacağına delalettir.

Kahve falında yem vermek rakiplerin teker teker alt edileceğine, çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine alamet eder.

Kahve falında hak yememek geçim sıkıntısının, yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine, karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine delalet eder.

Kahve falında kuzuya yem vermek hayal edilenlere ulaşılamayacağına, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yem görmek zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına rivayet eder.

Kahve falında yem yiyen tavuk görmek kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, büyük bir zenginlik elde edileceğine işarettir.

Kahve falında kedinin fare yemesini görmek herhangi bir zarara uğranmayacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine alamet eder.