Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaynanayı gülerken görmek

Kahve falında kaynanayı gülerken görmek kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına, mutluluğunun daim olacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, sorunlarından arınacağına, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, yeni bir hayata adım atılacağına, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine delalettir.

Kahve falında kaynanayı gülerken gördüyseniz:

  • Bir konu üzerinde anlaşmaya varılabilir veya belli anlaşmalar söz konusu olabilir.

Kahve falında kaynanayı gülerken görmek sağlığının yerine geleceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına delalet eder.

Kahve falında ablanın kaynanasını görmek maddi açıdan rahat edileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, hayattan hiç zevk alamaz olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaynanayı hasta görmek hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine yorulur.

Kahve falında kaynananın elini öpmek ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına ve karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına tabir olunur.

Kahve falında kaynananın evlendiğini görmek yepyeni biri haline geleceğine, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına tabir olunur.

Kahve falında kaynanamın evini görmek büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine ve bu yüzden neredeyse hastaneye düşme ya da özgürlüğünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kaynana eli öpmek yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında görümce ve kaynana görmek eşlerin birbirlerinden çok soğuyacaklarına ve bu durumu ortadan kaldırmak için araya giren bazı kişilerin işlerin daha da içinden çıkılmaz bir hal almasına sebep olacağına, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına işarettir.