Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çamaşırında kan görmek

Kahve falında çamaşırında kan görmek saygı duyulan ve kudretli bir insanla karşılaşacağınıza, malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine ve bu duruma bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına, parasını ve malını kaybedeceğine, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çamaşırında kan gördüyseniz:

  • Tedbirli olmanızda fayda var.

Kahve falında çamaşırda kan görmek sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında iç çamaşırında kan görmek zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, melanetli olayların arka arkaya geleceğine inanılır.

Kahve falında çamaşırında kan görmek eğlence ve renk geleceğine, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına işaret eder.

Kahve falında iç çamaşırda kan görmek büyük manevi zararlar yaşanacağına, onları büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına tabir olunur.

Kahve falında çamaşırını kaybetmek elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına delalet etmektedir.

Kahve falında iç çamaşırını başkasına vermek neşesinin ve ağız tadının kaçacağına, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına işarettir.

Kahve falında kazanda çamaşır kaynatmak elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına ve karşılığını da en güzel şekilde göreceğine rivayet eder.

Kahve falında kirli çamaşır vermek iflasın eşiğine geleceğine, hayatının bir anda allak bullak olacağına, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına rivayet etmektedir.