Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında oto tamircisi görmek

Kahve falında oto tamircisi görmek sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, çok sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, parasının, malının ve aşının da çoğalacağına, içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine inanılır.

Kahve falında oto tamircisi gördüyseniz:

  • Mevcut ilişkilerinizi geliştirmeye daha fazla zaman ayırmanızda fayda var.

Kahve falında oto tamircisi görmek sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına işarettir.

Kahve falında otobus kazası görmek sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına tabir olunur.

Kahve falında polis otosu görmek işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine delalettir.

Kahve falında oto lastiği görmek çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, kişinin hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında oto görmek kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına, işinde başarılı olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında otobus binmek uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında oto lastik görmek kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, başarılarının artacağına, dertlerin biteceğine, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına delalet eder.

Kahve falında otobusle seyahat etmek kişinin kafasının rahat edeceğine, deyim yerindeyse falı kapatan kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine delalettir.