Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında köye gelin gitmek

Kahve falında köye gelin gitmek dünya mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, hak yolunda hayır işleri yapacağına, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine, çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına ve büyük kazanç elde edeceğine, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına tabir olunur.

Kahve falında köye gelin gitmek gördüyseniz:

  • Neyse ki, gerekli kişi ya da kurumlar ihtiyacınız olan yada beklediğiniz adımları atabilirler.

Kahve falında köye gelin gitmek hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında köye gitmek neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Kahve falında başka köye gitmek üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına alamet eder.

Kahve falında köyüne gitmek geleceğinin kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, fal sahibinin hayatından razı geleceğine rivayet eder.

Kahve falında köy evine gitmek baş ağrısı, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, adının ve şanının yürüyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir köye gitmek böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kendi köyüne gitmek renk ve eğlence geleceğine, işlerini sabırla yoluna koyacağına tabir olunur.

Kahve falında doğduğu köye gitmek bazı kaynakların tükeneceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine delalet etmektedir.