Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ormanda birinden kaçmak

Kahve falında ormanda birinden kaçmak karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ormanda birinden kaçmak gördüyseniz:

  • İşinizi, fiziksel durumunuzu veya ticari alışverişlerinizi ilgilendiren konularda alışılmışın dışında yaratıcı fikirler geliştirmeniz gerekiyor.

Kahve falında ormanda birinden kaçmak kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına delalettir.

Kahve falında ormanda birilerinden kaçmak işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine işarettir.

Kahve falında ormandan kaçmak girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ormana kaçmak başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında ormanda at görmek sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine rivayet eder.

Kahve falında ormana kar yağdığını görmek çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine ve bu durumdan ötürü çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına işaret eder.

Kahve falında ormanın üstünde uçmak kurtuluşa ereceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına delalet eder.

Kahve falında ormanda ev almak hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine tabir olunur.