Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında örgü etek giymek

Kahve falında örgü etek giymek çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, malının ve parasının çoğalacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, eski enerjisini bulacağına, zorlukların ve çilelerin azalacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına, kırgınlıkların geçeceğine ve mutlu olunacağına, dünyasının bir anda değişeceğine, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine işarettir.

Kahve falında örgü etek giymek gördüyseniz:

  • Ufak gibi görünen şeyler uzun saatler alan uğraşlara dönüşebilir.

Kahve falında örgü etek giymek sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine ve sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, kötü günler yaşayacağına delalettir.

Kahve falında örgü kazak giymek yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına yorulur.

Kahve falında örgü elbise giymek yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Kahve falında örgü patik giymek eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, sorunların üstesinden geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında örgü çorap giymek hak etmedikleri şekilde ağır suçlamalarda bulunacağına, eline çok büyük kazanç geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil etek giydiğini görmek maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına, elindekileri de alıp götüreceğine ve bu durumunda fal sahibi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına inanılır.

Kahve falında siyah uzun etek giymek huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına işarettir.

Kahve falında erkeğin etek giydiğini görmek fal sahibinin uyarı alabileceğine, sorunlarını halletmeyi bileceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına yorulmaktadır.