Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında semaver görmek

Kahve falında semaver görmek uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına, gelişiminin hız kazanacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına alamet eder.

Kahve falında semaver gördüyseniz:

  • Bırakın herkes bildiği gibi ilerlesin.

Kahve falında bakır semaver görmek dedikodulara alet edilen ismi nedeniyle insanlarla ilişkilerinin bozulacağına, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine işarettir.

Kahve falında çay semaveri görmek huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, büyük mutluluk duyulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında semaver çayı içmek çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, elini tutup, gözünün yaşını sileceğine tabir olunur.

Kahve falında semaverde çay demlemek kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına ve bunun için yaradana şükredeceğine, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında semaverden çay içmek dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına alamet eder.

Kahve falında semaver yakmak ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, mutluluğu, başarıyı, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında semaver görmek fal sahibini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına, çok başarılı olup, kazancının artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında semaverde çay görmek hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, sırlarını kimseyle paylaşmayacağına yorulmaktadır.