Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaptan görmek

Kahve falında kaptan görmek makamının ve ününün artacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, maddi açıdan zarar verecek ve sonrasında insanlar arasındaki saygınlığı zedeleyecek bir sorun yaşanacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, sorunların bir bir çözüleceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kaptan gördüyseniz:

  • Evle ilgili değişiklikler konforu arttırabilir.

Kahve falında aynı kaptan su içmek yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kaptan köşkü görmek zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine delalet eder.

Kahve falında kaptan görmek insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, onlarla çok iyi vakit geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kaptan su içmek sevinçli bir hayat süreceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kaptan olmak girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, ortaklıkların bozulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında deniz kaptanı görmek hem hayatının kurtulacağına, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına ve falı kapatan kişinin bu konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir kaptan su içmek geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, hayatının bir düzene kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında plastik kaptan su içmek kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine, fal sahibinin herkes tarafından tebrik edileceğine alamet eder.