Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gür su görmek

Kahve falında gür su görmek mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, çok hayırlı işler için vermesi gereken kararı vermekte geç kalacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekerek adının lekelenmesi gibi durumlara kadar ilerleyecek bir sorunlar yumağı ile karşı karşıya kalacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına işarettir.

Kahve falında gür su gördüyseniz:

  • Kontrol etmek veya yönetmek istediğiniz bazı kişiler veya iş birlikleri varsa, gereken zayıf noktayı yakalamak üzeresiniz.

Kahve falında gür su görmek hane içine ay doğacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gür akan su görmek atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, kendisine gelemeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında saçın gürleşmesini görmek sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine ve uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Kahve falında gür ses duymak ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, aradığı çareleri bulacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında saçlarını gürleşmiş görmek her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına, bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine inanılır.

Kahve falında uzun gür saç görmek sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gür saçlı bebek görmek işinin de, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, her zaman hakkına sahip çıkacağına alamet eder.

Kahve falında gelinlik gürmek başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına inanılır.