Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında reçel görmek

Kahve falında reçel görmek huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, hafifleyeceğine, keyfe ve neşeye kavuşacağına, boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına işarettir.

Kahve falında reçel gördüyseniz:

  • Eleştiri yapmak yerine, uzlaşmacı uyarılarda bulunmak daha doğru olabilir.

Kahve falında incir reçeli yemek aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine işaret eder.

Kahve falında dut reçeli görmek eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında reçel pişirmek bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, bu sayede kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine rivayet eder.

Kahve falında çilek reçeli kaynatmak stresinin çoğalacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına inanılır.

Kahve falında vişne reçeli yemek eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına işarettir.

Kahve falında üzüm reçeli görmek sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında meyve reçeli görmek neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kabak reçeli görmek girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, işlerini tek başına yöneteceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına rivayet etmektedir.