Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölünün gülümsemesini görmek

Kahve falında ölünün gülümsemesini görmek insanlar tarafından daha çok sevileceğine, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, de işiyle büyük sükse ve ün yapacağına, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, mesleki olarak istenilen makamın kazanılacağına, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına inanılır.

Kahve falında ölünün gülümsemesini gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınızla sosyalleşebilir veya yeni kişilerle tanışmanızı sağlayacak şeylerle vakit geçirebilirsiniz.

Kahve falında ölüye gül vermek gireceği işlerde başarı elde edeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölüden beyaz gül almak başarılarının katlanacağına, kişinin alım gücünün yükseleceğine işaret eder.

Kahve falında ölüden kırmızı gül almak başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına alamet eder.

Kahve falında ölünün gülümsemesini görmek kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, mesleğindeki başarısının artacağına tabir olunur.

Kahve falında ölü gülerken görmek uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, fal sahibinin uykusuz ve mutsuz günler geçireceğine alamet eder.

Kahve falında ölüyü gülerek görmek hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında yüksek mevkilere erişmek ve ulu kişilerden olmak adına savaşacağına, karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölüyü gülerken görmek verilen emeklerin karşılığını bulacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölünün gülmesi görmek aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine, işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine delalettir.