Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tahınlı pide görmek

Kahve falında tahınlı pide görmek önünün açılacağına, sürpriz, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok yarayacağına, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, hayatının da zorlaşacağına, çok büyük ve üzücü haberler alınacağına rivayet eder.

Kahve falında tahınlı pide gördüyseniz:

  • Sosyal çevrenizdeki kişilere karşı bazı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kahve falında tahınlı pide görmek ailevi sorunlar yaşanacağına, kötü günler görüleceğine, çok büyük çaba sarfedeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında taha ismini duymak kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya, yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına delalettir.

Kahve falında tazmanya canavarı görmek yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, zor zamanların çok eskide kalacağına işaret eder.

Kahve falında mezar ta görmek kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında taha suresi okumak hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına tabir olunur.

Kahve falında ta görmek etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında taza fasulye görmek verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, zorlukların biteceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine yorulur.

Kahve falında taha ismi duymak işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına inanılır.