Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında direk görmek

Kahve falında direk görmek hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine, dertlerin ortadan kalkacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, onunla iyi bir geçim içinde olacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında direk gördüyseniz:

  • Evinizde konforu arttıran veya stresi azaltan değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında yeşil direk görmek kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, darlanacağına, huzurunu kaybedeceğine delalet eder.

Kahve falında elektrik direğinin yandığını görmek girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, büyük başarıya ulaşılacağına inanılır.

Kahve falında direk yıkıldığını görmek sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında direk dikmek fikirlerinin amacına ulaşacağına, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gemi direğine çıkmak elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine alamet eder.

Kahve falında elektrik direğini görmek aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine ve mutlu olunacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tahta direk görmek hastalıklarının biteceğine, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına tabir olunur.

Kahve falında uzun direk görmek şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, variyetinin her geçen gün artacağına alamet eder.