Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüksekten atlamaya çalışmak

Kahve falında yüksekten atlamaya çalışmak daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, başına gelen kötü olaylardan ötürü yıpranacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına ve özlem gidereceğine, kötülüklerden uzak olacağına, sorunlarını aşacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine ve endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına rivayet eder.

Kahve falında yüksekten atlamaya çalışmak gördüyseniz:

  • Ama, o kişi dört gözle sizin itiraflarınızı bekliyor.

Kahve falında yüksekten atlamaya çalışmak kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, kısmetlerinin ve şansının artacağına rivayet eder.

Kahve falında yüksek yerden atlamaya çalışmak patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına tabir olunur.

Kahve falında yüksek bir yerde çalışmak çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına işaret eder.

Kahve falında yüksek bir yere çıkmaya çalışmak atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, komşularla ters düşüleceğine işaret eder.

Kahve falında yüksek yerden inmeye çalışmak büyük bir projeye girileceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yüksek binada çalışmak daha büyük adımlar atılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yüksek bir yerden aşağı inmeye çalışmak daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yüksek bir yere tırmanmaya çalışmak bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına ve hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına yorulmaktadır.