Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaset görmek

Kahve falında kaset görmek ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına, çok büyük bir çalışma yapılacağına, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına ve daha sonara bu kişileri cezalarını çekmeleri için kolluk kuvvetlerine vereceğine, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine, kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına alamet eder.

Kahve falında kaset gördüyseniz:

  • Evde ya da aile ilişkilerinizde ufak tefek stres içeren durumlar yaşanabilir.

Kahve falında kaseden su içmek sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, rızkının genişleyeceğine ve çok daha kolay bir hayatının olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kasede yoğurt görmek gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına alamet eder.

Kahve falında kaset bandı görmek önünü göremez olacağına, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine inanılır.

Kahve falında kasede süt görmek kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine rivayet eder.

Kahve falında müzik kaset görmek bereket ve zenginlik sahibi olacağına, içine düşen fesada yeniliceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kaset yapmak endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, daha çok kazanmaya başlayacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında video kaseti görmek iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine ve personelle ilgili istenmeyen bir durumun ortaya çıkacağına, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine ve hayır duaları alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında teyp kaseti görmek zararın telafi edileceğine, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine inanılır.