Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hastalıklı insanlar görmek

Kahve falında hastalıklı insanlar görmek endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, moralinin düzeleceğine, iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, spor yapmaya başlanılacağına, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, hayırlı ve güzel haberler alacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hastalıklı insanlar gördüyseniz:

  • Araştırmalar sonucu öğreneceğiniz şeyler olabilir.

Kahve falında hastalıklı insanlar görmek yapılan hataların telafi edileceğine, şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına delalettir.

Kahve falında kulak hastalığı görmek rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, aile bireylerinin bazı konularda yargısız infaz yaptığının düşünüleceğine rivayet eder.

Kahve falında bulaşıcı hastalık olduğunu görmek güzel günlerin yaşanacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına işaret eder.

Kahve falında çaresiz bir hastalığa yakalanmak işsizlerin iş sahibi olacağına, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sedef hastalığı olmak zenginliğini kaybedeceğine, malından ve parasından olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına inanılır.

Kahve falında kadın hastalıkları doktoru görmek helal kazanca sahip olunacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hastalıktan öldüğünü görmek daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına işaret eder.

Kahve falında hastalıklı göz görmek kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına delalet eder.