Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölü bebeği canlı görmek

Kahve falında ölü bebeği canlı görmek herhangi kötü bir olay olmamasına rağmen kendisini rahatlatamadığı için sürekli stres içinde olacağına, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, işlerin kapanacağına, gözünü para hırsı bürüyeceğine, kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına, borçlarını bitireceğine işarettir.

Kahve falında ölü bebeği canlı gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun uyumlu ilişkilerinizi bozma eğilimindesiniz.

Kahve falında ölü ve canlı bebek görmek ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine yorulur.

Kahve falında ölü bebeği canlı görmek yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, neredeyse kahrolacağına yorulur.

Kahve falında ölüleri canlı görmek buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, bu yüzden borcun gittikçe artacağına, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında ölü ve canlı kedi görmek yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, galibiyetlerinin artacağına delalet eder.

Kahve falında ölü kişiyi canlı görmek eşinin kendisine her konuda destek vereceğine ve gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına, aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine inanılır.

Kahve falında ölü canlı görmek ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında ölü bir insanı canlı görmek endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine, ele geçen kazancın yetersiz kalacağına tabir olunur.

Kahve falında ölü babayı canlı görmek işlerin çok iyiye gideceğine, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine yorulur.