Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmeyen birinin mezarını görmek

Kahve falında ölmeyen birinin mezarını görmek hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölmeyen birinin mezarını gördüyseniz:

  • Özel yaşamınız ya da iş hayatınızda ilerleme biçiminiz konusunda duygularınız değişebilir.

Kahve falında arapça yazılı mezar taşı görmek patronlarının da bunu fark edip, karşılıksız bırakmayacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında evde mezar taşı görmek hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına, ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mezarların karıştığını görmek sıkıntıların sona ereceğine, suçlamalardan aklanılacağına, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına delalet eder.

Kahve falında mezar hazırlamak bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine yorulur.

Kahve falında mezar içi görmek dünyanın nimetlerinden de daha fazla faydalanabileceğine, planlı ve programlı davranacağına yorulur.

Kahve falında fatıma anamızın mezarını görmek uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mezar süpürmek bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına delalettir.

Kahve falında ölünün mezarına yatmak maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine tabir olunur.