Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cipsi görmek

Kahve falında cipsi görmek bir süre bu durumun devam edeceğine, maddi kaynakların hayaldeki eve kavuşmak için yetersiz kalacağına ve enerjisi yüksek, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine, maddi anlamda güçleneceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, aile içinde bazı gerginlikler olacağına, stresinin çoğalacağına, gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine, işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine, sevilen birinin geleceğine, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine inanılır.

Kahve falında cipsi gördüyseniz:

  • Geleceğinizi veya evinizi ilgilendiren değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda duygusal anlamda biraz gergin olabilirsiniz.

Kahve falında cips yerken görmek hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, stres içinde günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında cips görmek güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında cips yemek görmek gelecekte güzel günlere kavuşacağına, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine alamet eder.

Kahve falında cips yediğini görmek sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında cipsi yediğini görmek muradının gerçekleşeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına, gam ve keder çekmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında cips aldığını görmek çok büyük bir mutluluğa erileceğine, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında patates cips görmek tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine ve aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine tabir olunur.

Kahve falında cipsi görmek yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine rivayet eder.