Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şekeri görmek

Kahve falında şekeri görmek moralinin genel olarak yerinde olacağına, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına, muradına ereceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, başarılarının artacağına, işlerinin düzeleceğine, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında şekeri gördüyseniz:

  • Bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız eski bir dostunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

Kahve falında top şeker görmek bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına delalet eder.

Kahve falında renkli şeker yemek yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çikolatalı şeker yediğini görmek iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, planların tutmayacağına alamet eder.

Kahve falında misafir şekeri almak bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına işarettir.

Kahve falında pirinç ve şeker görmek karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine, hileli bir işle karşılaşılacağına, büyük manevi zararlar yaşanacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine yorulur.

Kahve falında şekerli su yapmak halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine, hayır işlerinden geri kalmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinden şeker aldığını görmek kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bebek şekerleri görmek çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına, çok fazla zarara sebep olmayacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine alamet etmektedir.