Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş insanı yaşıyo görmek

Kahve falında ölmüş insanı yaşıyo görmek ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, ortak olunan kişi tarafından çok büyük bir zarara uğratılacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına işaret eder.

Kahve falında ölmüş insanı yaşıyo gördüyseniz:

  • Sizi yoran bazı iş, düzenleme veya programlar sona ererse, endişelenmeyin.

Kahve falında yaşlı insana yardım etmek sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, insanlar tarafından daha çok sevileceğine, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına inanılır.

Kahve falında ölmüş insanı yaşıyor görmek yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine ve hak etmediği davranışlara maruz kalacağına, birlikte çeşitli işlere girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yabancı yaşlı insanlar görmek yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine işaret eder.

Kahve falında ölmüş insanı yaşıyo görmek bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına işaret eder.

Kahve falında yaşlı insanı genç görmek huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, maddi konularda zayıf düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yaşlı insanların elini öpmek kazancın yetmez olacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında genç bir insanın yaşlandığını görmek kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yaşlı insanlar görmek duygularının karşılığını alamayacağına ve tutulduğu kara sevda nedeniyle uzun süre kendine gelemeyeceğine, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına alamet eder.