Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üç ay görmek

Kahve falında üç ay görmek önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, maneviyata yöneleceğine, iş değişikliğine gidileceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, geçiminin güçleşeceğine, huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına alamet eder.

Kahve falında üç ay gördüyseniz:

  • Çevrenizde sizin beğeninizi kazanmak için çırpınan, karşı cinsten bir sürü kimse olabilir.

Kahve falında denizin üstünde ay görmek ancak daha büyük çalışmalar yapmak için fal sahibinden yardım isteyeceğine, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, iyi evlilikler yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine işaret eder.

Kahve falında siyah ayçekirdeği görmek sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında ayçekirdeği kabuğu görmek ortaya çıkan bu durumu çözmek için çeşitli yollara başvuracağına ve böyle bir çalışma sayesinde içine düştüğü durumla ilgili olarak çok büyük araştırmalara gireceğine, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında ay ve bulut görmek hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına yorulur.

Kahve falında ayçiçek çekirdek yediğini görmek ağız tadının da kaçacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine yorulur.

Kahve falında ay yıldızlı kolye görmek günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ay izlemek işlerinin ters gideceğine, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına delalettir.

Kahve falında birkaç ay görmek çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, elinde bulunan imkânların kısa sürece eriyip gideceğine, zor zamanlar geçirileceğine inanılır.