Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birinin içki içtiğini görmek

Kahve falında ölmüş birinin içki içtiğini görmek maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına, savurgan bir hayat yaşayacağına, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin içki içtiğini gördüyseniz:

  • İstediğiniz herhangi birisinin dikkatini kolaylıkla çekebilirsiniz.

Kahve falında bir kişinin içki içtiğini görmek büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, şeref ve haysiyetin artacağına rivayet eder.

Kahve falında ölmüş birinin içki içtiğini görmek hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında içki içip pişman olduğunu görmek geçim derdinin sona ereceğine, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına delalettir.

Kahve falında içki içip tövbe etmek rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında evde içki içtiğini görmek karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına, tatsızlıkların aşılacağına işaret eder.

Kahve falında sevgiliyi içki içerken görmek sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, bu sorunların eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgilinin içki içtiğini görmek arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, yorumlanırken, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş birini içki içerken görmek çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına,  hastalıkların iyileşeceğine rivayet etmektedir.