Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mızrak görmek

Kahve falında mızrak görmek işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, sıkıntıların çözüm bulacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine delalet eder.

Kahve falında mızrak gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişiyle uzlaşabileceğiniz bir açı yakalamaya bakmalısınız.

Kahve falında mızrakla adam öldürmek özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mızrak görmek işlerin hayırlı kapılar açacağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine delalet eder.

Kahve falında altın mızrak görmek sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına tabir olunur.

Kahve falında mızrakla balık avlamak uzun zamandan beri çözülemeyen bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mızrakla vurulmak bedenen ve ruhen iyi olacağına, fal sahibini olumsuz olarak etkileyeceğine inanılır.

Kahve falında mızrakla yaralanmak kısmetinin kapanacağına, işinden ekmeğinden olacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine işarettir.

Kahve falında mızrakla birini öldürmek karşılıksız bırakmayacağına, bir sebeple fal sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına delalet eder.