Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birinin geldiğini görmek

Kahve falında ölmüş birinin geldiğini görmek eşine ve çocuklarına gereken önemi bir süre gösteremediği için kişinin moralinin bozulacağına, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş birinin geldiğini gördüyseniz:

  • Birşeyler kırıp dökebilir ya da kendinizi yaralayabilirsiniz.

Kahve falında erkeğe görücü gelmek Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, böylece falı kapatan kişinin, sorunlarından kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında tek göğsünden süt gelmek akıl vereceğine, yokluk içine düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında idrardan kan gelmek ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine ve elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında askerdeki birinin geldiğini görmek mal edineceğine, iş sahibi olacağına, sorunlu bir durumla karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında telefonuna mesaj geldiğini görmek yaşam felsefesini ve hayata karşı duruşunu değiştireceğine, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine inanılır.

Kahve falında ölü birinin geldiğini görmek gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına işarettir.

Kahve falında göğsünden süt geldiğini görmek çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sırtı yere gelmek problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine inanılır.