Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gri su görmek

Kahve falında gri su görmek kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, fal sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına, yalanların, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına alamet eder.

Kahve falında gri su gördüyseniz:

  • Yakınlarınızın size bir süprizi olabilir.

Kahve falında gri su görmek ruhsal olarak etkileneceğine, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine inanılır.

Kahve falında gri şal görmek kısmetin bollaşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine inanılır.

Kahve falında gri terlik görmek kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine, bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında gri oda görmek çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında gri renk yılan görmek çok resmi görevlerde bulunacağına, kısmetsizlik yaşanmayacağına işaret eder.

Kahve falında gri bot görmek ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, çok hayırlı işlere atılacağına işarettir.

Kahve falında gri manto görmek maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gri taksi görmek işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine, istediği herşeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret eder.