Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iğne yemek

Kahve falında iğne yemek çok kötü ve üzücü bir duruma düşüp kendisini yıpratmasına ve çok büyük bir kırgınlık yaşamasına sebep olacağına, zahmete düşeceğine, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, dilediği gibi harcama ve alım yapacağına, bolluk ve bereket yakalayacağına, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine işarettir.

Kahve falında iğne yemek gördüyseniz:

  • İletişim trafiği ani fikir değişikliklerine neden olabilir.

Kahve falında doktordan iğne yemek ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, zahmet verecek işlerin sona ereceğine yorulur.

Kahve falında toplu iğne yemek işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına işaret eder.

Kahve falında iğne yemek layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ağzından toplu iğne çıkarmak işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına, düşmanlar ile mücadele edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında vücudundan iğne çıkarmak geçim derdi çekmeyeceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, Allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında toplu iğne vermek ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çengelli iğne toplamak yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına alamet eder.

Kahve falında başkasının iğne olduğunu görmek sorunlarının artacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına delalet etmektedir.