Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hostes görmek

Kahve falında hostes görmek buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, isabetli adımlar atılacağına, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine, çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına, fal sahibinin hayatından razı geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında hostes gördüyseniz:

  • Yapmak isteyeceğiniz pek çok şey olmasına rağmen zaman zaman sizden kaynaklanan, zaman zamanda çevrenizdeki olayların olumsuz gelişmesi yüzünden birtakım engellerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında hostes olduğunu görmek başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, uzun soluklu bir ilişkiye başlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uçakta hostes olmak bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bu sayede kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, fal sahibinin büyük bir cesaret örneği gösterip, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında uçak hostesi olduğunu görmek kazançlı çalışmalar yapılacağına, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına alamet eder.

Kahve falında kendini hostes olarak görmek sevilen bir dostu kaybetmeye, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına delalettir.

Kahve falında hostes görmek aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında uçakta hostes olduğunu görmek hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hostes kıyafeti görmek sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, uzun bir süre boyunca zorluk çekileceğine tabir olunur.

Kahve falında uçak hostesi olmak verdiği sözleri yerine getireceğine, yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine rivayet etmektedir.