Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mahkemeye düşmek

Kahve falında mahkemeye düşmek can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine, kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden fal, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, iş hayatında atılıma geçeceğine, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, insanların karşısında saygıyla eğileceği ve onların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mahkemeye düşmek gördüyseniz:

  • Sizi korkutmak isteyen insanların dedikoduların maruz kalabilirsiniz.

Kahve falında mahkemeye düşmek hayatının ve düzenin bu nedenlerden ötürü adeta alt üst olacağına, yarınlarına inanacağına ve kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mahkemeden ceza almak olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mahkemede yargılanmak sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, büyük mutluluklar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında mahkemeye verildiğini görmek iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında mahkemeye çıktığını görmek sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan bu sayede destek alabileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mahkeme salonunda olmak işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mahkeme kazanmak onlar sayesinde moral bulacağına, neşeleneceğine, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, büyük üzüntüler olacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mahkemede serbest kalmak kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına ve rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına delalet etmektedir.