Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boş yol görmek

Kahve falında boş yol görmek neşesinin de yerine geleceğine, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, giderek daha da moralsiz ve isteksiz bir hale gelmesinden dolayı iş yaşamında da büyük sorunlar yaşayacağına, büyük başarıya ulaşılacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine ve hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, kolaylık elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında boş yol gördüyseniz:

  • Bazı seçimler yapmanız gerekiyorsa en az karşı çıkışla karşı karşıya kalacağınız yolu seçmelisiniz.

Kahve falında boş bir yol görmek en umutsuz olduğu anda da Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, çok başarılı işler gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında boş yol görmek geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine yorulur.

Kahve falında boş damacana görmek işinde en iyisi olacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, bol nimete kavuşacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine tabir olunur.

Kahve falında boş demir beşik görmek sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, kalp kırıklığı olacağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine rivayet eder.

Kahve falında boşanmış eşini görmek yapılan çalışmaların heba olacağına ve bir türlü başarı elde edilemeyeceğine, uzun süre bu olayın etkisinden kurtulamayacağına rivayet eder.

Kahve falında boşanmış kocasını görmek düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, işinin başından ayrılmayacağına, kariyer edineceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eşinden boşanıp başkasıyla evlenmek tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına, bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında boş bir tarla görmek bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına alamet eder.