Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında domuz görmek

Kahve falında domuz görmek övgü dolu sözler duyacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine, aydınlık geçen bir dönemin sıkıntıyla sona ereceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, elindeki imkanların artacağına, dinin emirlerini hiçe sayacağına, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine, zaman içinde daha güzel günler göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, ilim irfan öğreneceğine delalettir.

Kahve falında domuz gördüyseniz:

  • Çok yakında türlü konularda onların desteğine ihtiyacınız olabilir.

Kahve falında domuz bakmak huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında domuz ve inek görmek aile bireylerinin birbirlerine çok bağlı olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına inanılır.

Kahve falında yavru domuz görmek kazancının ilk önce azalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında pembe domuz görmek başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine delalettir.

Kahve falında domuz ve kurt görmek sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine rivayet eder.

Kahve falında domuz sürüsü görmek hata ve günah işlemekten uzak duracağına, çok büyük zararlara uğrayacağına, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında domuz kafası görmek kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına, işlerin düzene gireceğine, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Kahve falında domuz ve ayı görmek bahtının ve geleceğinin açık olacağına, verimli işlere gireceğine delalettir.