Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen biriyle dans etmek

Kahve falında ölen biriyle dans etmek haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, sorunların teker teker çözüleceğine, üzüntülerin sevince döneceğine ve hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine, kişinin kötü günler geçireceğine, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına alamet eder.

Kahve falında ölen biriyle dans etmek gördüyseniz:

  • Özel bir kişi yeteneklerinizi veya ortaya koyduklarınızı takdir edebilir ya da size bazı önerilerde bulunabilir.

Kahve falında bebekle dans etmek mutluluğu, başarıyı, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine delalet eder.

Kahve falında bir erkekle dans etmek çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine, yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında dans eden kadın görmek güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, yüzünün güleceğine delalettir.

Kahve falında patronla dans etmek gereksiz olan maddi külfetinden, ödeyemediği borçlarından, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, haksızlığa uğranacağına yorulmaktadır.

Kahve falında askerle dans etmek işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında oynamak dans etmek boşanmak istemesi halinde eşi tarafından zorluklar çıkarılacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında okulda dans etmek yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına inanılır.

Kahve falında dans edememek iç sıkıntısına, kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine delalet eder.